100-літній ювілей відзначила жителька Тернополя

12 серпня жителька Тернополя Ольга Бойко відзначила свій 100-літній ювілей. З цієї нагоди її  привітали міський голова Сергій Надал та секретар ради Ігор Гірчак.

Вони побажали ювілярці міцного здоров’я, Божої опіки та бадьорості духу.

«Це те покоління, що росло у дуже непростих умовах, пережило війни, каторги, переслідування, заслання. І це ті люди, які відбудовували наше місто, – наголосив Сергій Надал. – Сьогодні ці тернополяни є прикладом для нас усіх і в своїй праці, і у відношенні до суспільства, вихованні дітей та вірі у Господа Бога. Тому наш обов’язок- поважати та оберігати їх».

У мерії кажуть, що сьогодні в Тернополі проживає лише четверо осіб, віком більше 100 років.

Ольга Бойко народилася у 1921 році в с. Денисів, Козівського району. Росла в родині з чотирма братами і двома сестрами. З маленьких років працювала на своєму господарстві.

У 1948 році переїхала в м. Тернопіль. Чоловік працював на залізничній колії, а Ольга Королівна – санітаркою у залізничній лікарні. Неодноразово була донором, оскільки в неї рідкісна група крові (І «-»).

Зараз пані Ольга проживає з сім’єю у Тернополі. Виростила 5 онуків і 6 правнуків. Усіх їх оточує турботою і мудрими порадами.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська