100-літній ювілей відзначив житель Тернопільщини

Житель села Росохач Чортківської територіальної громади Стефан Бойчук днями відзначив свій 100-літній ювілей.

Іменника з поважною датою привітали представники місцевої влади.

«Ви гідно прожили свій вік, були свідком і учасником багатьох історичних подій, при цьому залишились сильною та справедливою людиною. Щиро бажаємо вам прожити ще багато-багато років в оточенні своєї великої та дружної родини, яка вас цінує та любить», – зазначив у вітальному слові заступник міського голови Чорткова Віктор Гурин.

Пан Стефан майже все своє життя прожив у Росохачі. Одружився рано – у 18-літньому віці. Чи не відразу довелось йти на війну, боронити край від нацистських окупантів, залишивши вдома дружину із маленькою дитиною.

Повернувшись з фронту понад 65 років свого життя ювіляр віддав праці в лісовому господарстві.

Мікрорайон Бердо, села Угринь, Залісся, Росохач та ще чимало сіл – чи не всі насадження у цих місцях – результат клопіткої щоденної праці пана Стефана.

«Він завжди допомагав людям, в жодному разі не ставився до чужих проблем із байдужістю, за що Господь нагородив чоловіка таким щедрим даром – прожити ціле століття!», – кажуть в Чортківській міській раді.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська
У Тернополі горіла дача