Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

110 медалей: українські дефлімпійці б’ють рекорди

Дефлімпіада-2021 добігає кінця, та національна дефлімпійська збірна команда України, попри те, що вже багато медалей завойовано, бореться у кожному виді спорті за перемогу! Тільки 11 травня Україна виборола 7 високих нагород, серед яких – 1 золота, 1 срібна та 5 бронзових медалей. А загалом – 110 медалей, з яких – 48 золотих, 30 срібних та 32 бронзові! І звісно – перше місце на цих Літніх Дефлімпійських іграх. Про це повідомляє  Національний комітет спорту людей з інвалідністю.

“Першою медаллю цього дня була неймовірна бронзова нагорода бадмінтонного дуету – Губаньова Богдана-Черноморова Софія. Це перша нагорода у бадмінтоні за всі роки виступу України в Дефлімпійських іграх! Однією із володарок цієї бронзи стала наймолодша спортсменка збірної – 15-річна Софійка, яка вписала своє ім’я в історію українського спорту. Саме цією медаллю і закінчився виступ нашої збірної з бадмінтону, і ця медаль по праву важить як золота для усіх нас, – йдеться у  повідомленні.

Досить вдало виступили спортсмени з греко-римської боротьби, завоювавши 3 високі нагороди та, по суті, завершивши змагання у цьому виді спорту: Ященко Роман – золота медаль (вагова категорія 82 кг), Бутенко Віталій – бронзова медаль (вагова категорія 60 кг), Косов Андрій – бронзова медаль (вагова категорія 97 кг).

Вже 13 травня розпочнуться змагання із вільної боротьби, отож продовжимо свої вболівання за збірну!

У кульової стрільби 11 травня одна бронзова нагорода у вправі малокаліберна гвинтівка 50 м ( 3 позиції) – Костик Олександр став володарем почесної «бронзи». Наразі у доробку українських дефстрілків – 10 нагород.

Теніс настільний 11 травня підвів змагальну риску двома високими нагородами. А загалом тенісна команда України – на першому місці серед інших країн-учасниць з десятьма медалями. Цього дня переможицями стали: Завіновська Карина– срібна медаль, та вихованка Тернопільського «Інваспорту» Будник Роксолана – бронзова медаль.

У пляжному волейболі без змін: українці (команди Україна 1 та Україна 2) перемогли команди Німеччини та Австрії з однаковісінькими рахунками 2:0.

Волейбол (чоловіки) перемогли команду Франції з рахунком 3:0 та вийшли у фінал за 1 місце проти Туреччини.

Баскетбол (чоловіки) – Україна перемогла команду Венесуели з рахунком 82:72.

На жаль, жіноча команда з волейболу програла у півфіналі команді Італії. 13 травня відбудеться гра за 3 місце.