137 жителів Тернопільщини отримали компенсацію за послуги “муніципальної няні”

Станом на 1 червня 2020 року компенсацію послуги “муніципальна няня” отримали  137 одержувачів – жителів Тернопільщини.

«Здійснено нарахувань на суму 1151,9 тис. гривень», – повідомили у департаменті соціального захисту населення Тернопільської ОДА.

Відповідно до рішення Уряду, починаючи з 1 січня 2019 року надається відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня” у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років.

Відшкодування вартості послуги „муніципальна няня” є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків (усиновлювачів), опікуну дитини до трьох років.

Право на отримання відшкодування вартості послуги „муніципальна няня” мають громадяни України, іноземці без громадянства, які є батьками (усиновлювачами), опікунами дитини до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею.

Право на відшкодування вартості послуги „муніципальна няня” не надається батькам – вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомним батькам, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до чинного законодавства.

Як повідомляла “ОбласТь”, на Тернопільщині порахували пільговиків.

 

о.р.


Джерело | Департамент соцзахисту населення ОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська