153 учасники бойових дій отримали грошову компенсацію за земелю в Тернополі

У Тернополі вже 153 учасники бойових дій отримали грошову компенсацію за земельні ділянки.

“У березні 2018 року Тернопільська міська рада прийняла рішення, відповідно до якого учасники АТО/ООС міської громади замість земельної ділянки для будівництва житла можуть отримати грошову компенсацію. За цей час компенсацію отримали 153 особи на загальну суму 11,5 млн грн”, – повідомили в мерії.

Нагадуємо, що грошова компенсація учасникам АТО/ООС сягає понад 75 тис. грн та виплачується з бюджету громади. Сума розраховується з врахуванням базової вартості 1кв.м. нормативної грошової оцінки земель м. Тернополя та виплачується в розмірі грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06га.

Додамо, що станом на сьогодні прийнято рішення щодо передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд -ом учасникам АТО, 266-ти громадянам пільгової категорії та 22-ом сім’ям загиблих учасників АТО.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська