17000 гривень штрафу та рік без керма: таке покарання понесе п’яний водій зі Зборова

1 травня 2023 року близько 18:00, у місті Зборові,  на вулиці Б. Хмельницького було зафіксовано порушення.  Працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21043” (“Жигулі”, “четвірка”).

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу. Результат виявився позитивний – драгер показав 2,26 проміле, що в 11 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судовому засіданні водій “Жигулів” визнав свою провину.

Дослідивши матеріали справи, Зборівський районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21043” визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.


Мітки: , ,

Джерело | Терноград

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська