2 листопада у Тернополі стартує голосування за проєкти «Шкільного громадського бюджету»

Для учнів тернопільських загальноосвітніх закладів з 2 листопада розпочинається голосування за проєкти «Шкільного громадського бюджету», яке триватиме до 9 листопада. Загалом до голосування допущено 95 проєктів учнів із 23-ох тернопільських шкіл.

Серед поданих проектів: створення міні- парку «SOVA» – зона навчання та відпочинку на території школи, де живуть сови, проєкт екологічного спрямування «ЕкоШкола» – встановлення контейнерів для сортування сміття, облаштування сучасного освітнього простору до вимог НУШ, встановлення у навчальному закладі системи мелодичного шкільного дзвоника і радіо та інші соціально – корисні та загальнодоступні ініціативи.

Нагадаємо, для реалізації проєктів «Шкільного громадського бюджету» з міського бюджету спрямовано 1 747 955 грн. Проєкти, які стануть переможцями, будуть реалізовані в освітніх навчальних закладах впродовж 2021 року. Ознайомитися з учнівськими проєктами можна тут.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська