20 тис. тернополян вже проголосували за проекти «Громадського бюджету»

Проєкти «Громадського бюджету 2021» уже отримали більше 20-ти тисяч голосів підтримки від жителів Тернопільської громади.

«Триває голосування за проєкти «Громадського бюджету 2021» Тернопільської міської територіальної громади. Станом на 11:00 год. 02 листопада жителі громади уже віддали 20 150 голосів за великі та малі проєкти через доступні онлайн-сервіси», – повідомили в мерії.

Голосування за проєкти «Громадського бюджету 2021» триватиме ще до 9 листопада включно.

Нагадаємо, цьогоріч у голосуванні беруть участь 84 проєкти (46 малих та 38 – великих).

Віддати свій голос можуть усі громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади. Голосувати за великі та малі проєкти можна як через онлайн-сервіси, так і заповнивши друковану версію бланку в Центрі надання адміністративних послуг у Тернополі.

Для голосування за проєкти «Громадського бюджету 2021» можна використовувати також чат-боти месенджерів Viber, Telegram і термінали самообслуговування (ТСО) ПриватБанку за допомогою картки ПриватБанку.

До слова, від сьогодні, 2 листопада, розпочинається голосування за проєкти «Шкільного громадського бюджету». Триватиме голосування до 9 листопада включно. Загалом до голосування допущено 95 проєктів учнів із 23-ох тернопільських шкіл. Для реалізації проєктів «Шкільного громадського бюджету» з міського бюджету спрямовано 1 747 955 грн. Проєкти, які стануть переможцями, будуть реалізовані в освітніх навчальних закладах впродовж 2021 року.

 

о.р.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська