Володимир Труш привітав працівників прокуратури з їхнім професійним святом

Сьогодні, 1 грудня, в Україні відзначають День працівників прокуратури. З цієї нагоди у приміщенні прокуратури Тернопільської області відбулися урочистості, під час яких прокурорів привітав голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Очільник краю відзначив особливу роль працівників прокуратури в умовах пандемії та подякував за ефективну та плідну роботу і вручив цінні подарунки та грамоти.
«Працівники прокуратури роблять вагомий внесок у становлення сучасної правової держави. В цьому залі зібралися люди, які дотримуються закону, честі й совісті. Хочу привітати Вас з вашим професійним святом! В цей день, я бажаю вам успіхів, професійних здобутків, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та добробуту! І щоб реформа прокуратури дозволила стати вам повністю процесуально незалежними! Від ваших рішень залежать людські долі, які будуть або скаліченні, або справедливо покарані», – наголосив Володимир Труш.
Нагадаємо, День працівників прокуратури відзначається щорічно 1 грудня. Свято встановлено в Україні «…ураховуючи визначну роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисті прав людини та громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу розбудови України як правової держави…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників прокуратури» від 2 листопада 2000 року.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська