26 осіб поповнять лави поліції Тернопільщини

Конкурсний відбір у лави Тернопільської поліції пройшли 26 кандидатів. Таким є рішення поліцейської комісії.

«Загалом співбесіду проходили 33 особи.  За результатами засідання поліцейської комісії на службу відібрали 26 кандидатів. Усі вони пройдуть відповідне навчання та фахову підготовку», – кажуть у пресслужбі поліції області.

Співбесіда з майбутніми кандидатами на службу в різні підрозділи поліції області відбулася у четвер.

«Це завершальний етап конкурсного відбору до лав тернопільських правоохоронців. Набір проводився на посади слідчих, інспекторів дізнання, оперуповноважених, дільничних та їх помічників», – пояснили у пресслужбі.

Перед цим претенденти пройшли декілька етапів перевірки:  тестування щодо професійних знань та умінь, військово-лікарську комісію, здавали нормативи з фізичної підготовки. З ними спілкувалися поліцейські психологи, які при відборі враховували особливості характеру кожного та здатність в подальшому успішно виконувати службові обов’язки.

Під час співбесіди члени поліцейської комісії ретельно розглядали результати попередніх етапів конкурсу, заслуховували кожного кандидата, визначали його вмотивованість до служби.

 

 

о.р.


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська