Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

40-річного жителя Чортківського району засудять за незаконне зберігання наркотиків

Дізнавачі Чортківського районного відділу поліції завершили досудове розслідування щодо 40-річного жителя райцентру за фактом незаконного зберігання ним наркотичних засобів. У січні цього року співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію про те, що мешканець райцентру зберігає у своєму помешканні наркотичні речовини. Факт підтвердився.

Поліцейські провели санкціонований обшук за місцем проживання фігуранта. У будинку виявили поліетиленовий пакетик із порошкоподібною речовиною, яка відповідно до висновку експерта є наркотичним засобом, обіг якого обмежено – метадоном. Також у нього вилучили 5 поліетиленових пакетів та 4 згортки з насінням коноплі. Фігуранту дізнавачі оголосили підозру за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту. Наразі обвинувальний акт щодо підозрюваного скеровано до суду. За вчинене йому загрожує до 5 років обмеження волі.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська