42 машини швидкої допомоги не можуть виїхати на порятунок жителів Тернопільської області (відео)

Через те, що Тернопільська облдержадміністрація довго не вносила на розгляд зміни до бюджету, 42 машини екстреної медичної допомоги досі не виїхали на порятунок жителів області. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку розповів Степан Барна, керівник фракції ЄС у Тернопільській обласній раді.
На реєстрацію автомобілів потрібно було виділити 4 млн 200 тисяч гривень. Від грудня 2019р. цього не зробили.

“В лютому місяці 2019 року з моєї ініціативи Тернопільська область потрапила у пілотний проект покращення матеріально-технічної частини швидкої медичної допомоги. Завдяки ініціативі президента, прем’єра, та дякуючи Уляні Супрун, нам вдалося цей проект втілити в життя у Тернопільській області. Спільно з головою Тернопільської обласної ради ми передбачили в обласному бюджеті співфінансування – 20 мільйонів гривень на реалізацію даного проекту. А також 80 мільйонів біло залучено з державного бюджету. Відбулися міжнародні торги,  тендери і практично з грудня місяця 42 машини швидкої допомоги стоять в різних місцях Тернополя і не рятують людські життя тому,  що ТОДА довший час не вносила на розгляд зміни до бюджету,  які передбачали б виділення 4 млн 200 тисяч гривень саме на реєстрацію цих транспортних засобів, – прокоментував Степан Барна”.

Чому 42 нових машини екстреної медичної допомоги стоять на парковці і протидія короновірусу в Тернопільській області. ПрацюйТе!!!

Опубліковано Степаном Барною Пʼятниця, 20 березня 2020 р.


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська