50 населених пунктів Тернопільщини залишатимуться у середу без світла

У середу, 7 жовтня, без електропостачання залишатимуться понад 50 населених пунктів Тернопільської області.

Про планові відключення повідомило ВАТ “Тернопільобленерго”.

Причина відключень – роботи пов’язані з ремонтом обладнання та чисткою трас.

РЕМ Перелік споживачів, яким буде тимчасово припинене постачання електроенергії Якої тривалості передбачається перерва в електропостачанні
 
Бережанський РЕМ c.Рекшин (частково) з 10:00 до 17:00
Борщівський РЕМ с.Гермаківка, с.Нівра, с.Залуччя, с.Вербівка з 10:00 до 16:30
Борщівський РЕМ с.Іванків, с.Турильче, с.Мушкатівка з 09:30 до 16:30
Борщівський РЕМ с.Устя, с.Горошова з 10:00 до 16:30
Борщівський РЕМ с.Більче-Золоте з 09:30 до 16:30
Бучацький РЕМ с.Скоморохи з 09:00 до 16:00
Гусятинський РЕМ смт. гусятин вул. Незалежності б.№16,18,32 з 09:00 до 17:00
Гусятинський РЕМ с. Теклівка з 09:00 до 17:00
Гусятинський РЕМ с. Пізнанка з 09:00 до 17:00
Гусятинський РЕМ с. Клювинці з 09:00 до 17:00
Заліщицький РЕМ с.Зелений Гай. з 10:00 до 16:00
Заліщицький РЕМ с.Шутроминці. з 10:00 до 16:00
Збаразький РЕМ с .Колодно з 09:00 до 17:00
Збаразький РЕМ с .Іванчани з 09:00 до 17:00
Збаразький РЕМ с .Діброва з 09:00 до 17:00
Зборівський РЕМ с.Осташівці з 10:00 до 17:00
Зборівський РЕМ с.Жабиня з 10:00 до 17:00
Зборівський РЕМ с.Чорний-Ліс з 10:00 до 17:00
Козівський РЕМ с.Ценів з 10:00 до 17:00
Козівський РЕМ с.Купчинці з 10:00 до 17:00
Кременецький РЕМ с.Лопушно , с.Раславка , с.Крутнів. з 09:00 до 17:00
Кременецький РЕМ м.Кременець вул.Липовиця І і ІІ з 09:00 до 17:00
Кременецький РЕМ м.Кременець вул.Липовиця І і ІІ з 09:00 до 17:00
Лановецький РЕМ с.В.Куськівці, х.Рудка, с.Борсуки(частково). х.Заболоці, с.Синівці, м.Ланівці вул. Вишнівецька, Хлібна, Молодіжна, Миру, Корольова. з 09:00 до 17:00
Монастириський РЕМ смт.Коропець (луги) з 09:00 до 17:00
Монастириський РЕМ с. Високе з 09:00 до 17:00
Монастириський РЕМ с. Тростянці з 09:00 до 17:00
Підволочиський РЕМ Щаснівка, Пальчинці, Голотки, Магдаліївка, Качанівка, Митниця, Текліївка, Підволочиськ, Староміщина, Дорофіївка, Росохуватець, Коршилівка, Клебанівка, Супранівка, Шевченкове, Оріховець з 09:00 до 16:00
Теребовлянський РЕМ с Ілавче з 09:00 до 17:00
Теребовлянський РЕМ с Богатківці з 09:00 до 16:00
Теребовлянський РЕМ смт Микулинці99 з 09:00 до 16:00
Теребовлянський РЕМ с Кобиловолоки з 09:00 до 16:00
Теребовлянський РЕМ с Долина з 09:00 до 17:00
Тернопільський міський РЕМ Вул. Дружби 2,4,6, Миру 5, П.Орлика 1; з 09:00 до 13:00
Тернопільський сільський РЕМ По фідеру. з 08:00 до 17:00
Тернопільський сільський РЕМ с.Підгороднє, чистка. з 08:00 до 17:00
Чортківський РЕМ м.Чортків. з 08:00 до 17:00
Чортківський РЕМ с.Біла, Скородинці. Чортківський район з 08:00 до 17:00
Шумський РЕМ с.Боложівка с.Биківці с.Потуторів з 09:00 до 17:00
Шумський РЕМ с.Вілія з 09:00 до 17:00

 

о.р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська