70 населених пунктів Тернопільщини залишаться у вівторок без світла

У вівторок, 21 липня, без електропостачання залишатимуться майже 70 населених пунктів Тернопільської області.

Про планові відключення повідомило ВАТ “Тернопільобленерго”.

Причина відключень – роботи пов’язані з ремонтом обладнання та чисткою трас.

Планові вимкнення на 21 липня 2020 рік

РЕМ

Назва електроустановки

Перелік споживачів, яким буде тимчасово припинене постачання електроенергії

Якої тривалості передбачається перерва в електропостачанні

Причина перерви в електропостачанні

Бережанський РЕМ ПЛ-0,4 кВ від ТП-345 с.Вербів Бережанського району з 10:00 до 16:00 Чистка траси
Борщівський РЕМ ПЛ-10кВ Ф-5 м.Борщів з 09:30 до 16:30 Розчищення траси 10-кВ
Борщівський РЕМ ПЛ-10кВ Ф-1 Борщів, с.Висічка, с.Верхняківці з 09:30 до 16:30 Розчищення траси 10-кВ
Борщівський РЕМ ПЛ-10кВ Ф-22 с. Худиківці з 08:00 до 17:00 Проведення планових ремонтних робіт
Борщівський РЕМ ПЛ-0,4 кВ від КТП-424 с. Озеряни з 08:00 до 17:00 Проведення планових ремонтних робіт
Борщівський РЕМ ПЛ-0,4 кВ від КТП-20 с. Більче-Золоте з 08:00 до 17:00 Проведення планових ремонтних робіт
Бучацький РЕМ Фідер-29 с.Скоморохи з 09:00 до 16:00 Чистка траси та перетяжка проводу
Гусятинський РЕМ ТП-159 с.Шидлівці з 08:00 до 17:00 Планові вимкнення
Гусятинський РЕМ ТП-274 с.Крогульці з 08:00 до 17:00 Планові вимкнення
Гусятинський РЕМ ТП-503 с.Сухостав з 08:00 до 17:00 Планові вимкнення
Гусятинський РЕМ ТП-312 с.Лежанівка з 08:00 до 17:00 Планові вимкнення
Заліщицький РЕМ КТП-302 м. Заліщики вул. 40 років Перемоги з 10:00 до 17:00 Експлутаційні роботи.
Заліщицький РЕМ ЗТП-192 смт.Товсте вул.Чумацька, Вишнева смт.Товсте з 09:00 до 16:00 ЗАМІНА ОПОР ДЕРЕВЯНИХ НА ЗБ ПРОЧИСТКА ТРАСИ ВІД ДЕРЕВ
Збаразький РЕМ КТП-344 с.Заруддя з 09:00 до 13:00 Профремонт обладнання
Збаразький РЕМ КТП-332 с.Заруддя з 13:00 до 17:00 Профремонт обладнання
Збаразький РЕМ ПЛ-10кВ №4
від ПС 110/35/10 «Збараж»
м.Збараж з 10:00 до 16:00 Експлуатаціині роботи
Збаразький РЕМ КТП-14 м.Збараж з 09:00 до 17:00 Профремонт обладнання
Збаразький РЕМ КТП-156 м.Збараж з 09:00 до 17:00 Профремонт обладнання
Збаразький РЕМ КТП-531 с.В.Лубянки з 09:00 до 17:00 Профремонт обладнання
Збаразький РЕМ КТП-531 с.В.Лубянки з 09:00 до 17:00 Профремонт обладнання
Збаразький РЕМ КТП-98 с.В.Лубянки з 09:00 до 17:00 Профремонт обладнання
Зборівський РЕМ ПЛ-0,4 кВ ТП-435 с.Цецівка з 10:00 до 17:00 Планові роботи
Зборівський РЕМ ПЛ-0,4 кВ ТП-242 м.Зборів з 10:00 до 17:00 Планові роботи
Зборівський РЕМ ТП-189, 190 х.Петрівка, Серетеччина з 10:00 до 17:00 Профремонт ТП
Козівський РЕМ ПЛ-04 Ф-2 КТП-218 с.Ценів з 10:00 до 17:00 Монтаж провода
Козівський РЕМ ПЛ-10 кВ Ф-15 смт.Козлів (територія ПС-35кВ),с.Покропивна з 10:00 до 17:00 Заміна КТП-238
Кременецький РЕМ КТП-279 м.Кременець з 09:00 до 16:30 Профремонт КТП
Кременецький РЕМ ПЛ-10 кВ Л- 20 с.Гаї з 09:00 до 16:30 Чистка траси
Кременецький РЕМ КТПП-279 ПЛ-0.4 м. Кременець з 09:00 до 17:00 Чистка траси
Кременецький РЕМ КТП-191 ПЛ-0,4 с. Івання з 09:00 до 17:00 Чистка траси
Лановецький РЕМ пл-0.4кв від ктп-543.547 .575 пл-10кВ ф-01 с.Коржківці.м.Ланівці.вул.Пушкіна.Залізнична.привокзальна з 09:00 до 17:00 Проведення планових ремонтних робіт
Монастириський РЕМ ПЛ-0,4 кВ ТП-79 Ф-1,2,3. с.Лука населення з 09:00 до 17:00 Чистка траси
Монастириський РЕМ КТП10/0,4 №143, 144. с.Коржова населення з 09:00 до 17:00 Біжучий ремонт обладнання КТП
Монастириський РЕМ ПЛ-0,4 кВ ТП-96 смт.Коропець частково вул.Л.Українки населення. з 09:00 до 17:00 Чистка траси
Підволочиський РЕМ ПЛ-10, Ф-25,13,6,10,53,ТП-88 Нове Село, Гнилички, Козярі, Лозівка, Гущанки, Голошинці, Терпилівка, Шельпаки, Лисиченці, Сухівці, Фащівка, Поділля, Камянки, Турівка, Рожиськ, Колодіївка, Жеребки, Підволочиськ, Супранівка, Росохуватець, Коршилівка, Клебанівка, Шевченкове, Оріховець Чернилівка з 09:00 до 16:00 Чистка траси
Підгаєцький РЕМ КТП-55 ПЛ-0,4 КВ Л-1,2,3 с.Старе-Місто с.Загайці з 09:00 до 17:00 Вирівнювання опор
Підгаєцький РЕМ ТП-398 ПЛ-04кВ Л-1,2 с.Носів з 09:00 до 17:00 Профремонт ТП
Теребовлянський РЕМ ПЛ-0,4 кВ Ф1,2,3 від КТП-128 с. Гайворонка з 09:00 до 16:00 Експлуатаційні роботи
Теребовлянський РЕМ ПЛ-0,4 кВ Ф1,2,3 від КТП-190 с. Дворіччя з 09:00 до 16:00 Експлуатаційні роботи
Тернопільський сільський РЕМ ТП-326. с.Петриків. з 00:00 до 00:00 Покраска.
Тернопільський сільський РЕМ ТП-281. с.Баворів. з 00:00 до 00:00 Покраска.
Чортківський РЕМ ПЛ-10кВ Ф-20 ТП-428 Р-17 с.Переходи, с.Вигнанка з 09:00 до 17:00 Розчистка траси
Чортківський РЕМ КТП-430 с.Шманьківчики з 09:00 до 17:00 Фарбування ящика КТП
Чортківський РЕМ ТП-196 с.Улашківці з 09:00 до 17:00 Покраска ящика КТП
Шумський РЕМ ПЛ-04кв КТП-172 Ф-1.2.КТП-174 Ф-1.2. КТП-169 Ф-1.2. с.Вілія. з 09:00 до 17:00 Проведення БМР з переоснащення пл-04кв.
Шумський РЕМ ПЛ-04кв КТП-161 Ф-1.2. КТП-162 Ф-1.2. с.Людвищі. з 09:00 до 17:00 Експлуатаційні роботи. Чистка траси.
Шумський РЕМ ПЛ-04кв КТП-46 Ф-1.2.3. КТП-48 Ф-1.2. КТП-40 Ф-1.2.3. с.Андрушівка . с.Кутянка. з 09:00 до 17:00 Експлуатаційні роботи.

 

 

 

о.р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська