Правоохоронці попереджають жителів Тернопільщини про шахрайства з талонами на пальне

На одному з Телеграм-каналів мешканець Тернополя побачив привабливу ціну на пальне і перерахував невідомому продавцю за них майже 5 тисяч гривень. Талони він отримав, але вже на заправці зрозумів, що потрапив на гачок шахраїв – вони виявились фальшивими. Проце розповіли в пресслужбі Поліції у Тернопільській області.

Потерпілий із заявою звернувся до поліції. Наразі правоохоронці за цим фактом проводять перевірку і вкотре закликають бути обачними при купівлі товарів дистанційно. Насамперед потрібно добре перевіряти інформацію через офіційні канали – сайт, «гаряча лінія», соцмережі АЗС.

Не поспішайте  купувати талони з рук у сторонніх осіб. Картки на пальне можна придбати лише через офіційні компанії та регіональні представництва автозаправних станцій.


Джерело | Поліція Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська