Реалізація пілотного проєкту “Перший в Україні мерсивний мультифункціональний хаб” стала можлива завдяки прийнятій Національній стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року. Основна мета розвитку безбар’єрності полягає у створенні та розвитку мережі центрів безбар’єрності із рівним доступом до інноваційних, цифрових та технологічних надбань у сферах освіти, науки та дозвілля для усього населення України.
Ця ініціатива допоможе підвищити рівень інклюзії серед населення, зокрема це стосуватиметься соціально вразливих груп. Серед завдань проєкту – створення робочих місць та розвиток людського капіталу у сфері цифрової освіти. Це буде можливим завдяки функціонування хабу, який стане місцем для появи та розвитку креативних, інноваційних та технологічних ініціатив. Хаб буде створено на базі ЗУНУ.
В рамках проєкту буде створено мультифункціональний простір, який дозволить проводити різнопланові заходи. Проведення навчань у сфері інновацій пропагуватимуть появу нових ініціатив в області у цьому напрямку. Також звертатиметься увага на розвиток наукової діяльності з врахуванням інклюзивних потреб.
Проєкт «Перший в Україні імерсивний мультифункціональний хаб» впроваджується ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за сприяння проєкту ПРООН «Сприяння безпеці людини в Україні шляхом реагування на багатоаспектну кризу, спричинену війною», який фінансується Урядом Японії.
Мітки: ЗУНУ, освіта, Хаб