323 випускники тернопільських шкіл отримають спеціальні відзнаки за успіхи в навчанні

У Тернопільській громаді 323 випускники закладів загальної середньої освіти отримають спеціальні відзнаки міської ради за успіхи в навчанні.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Тернопільської міської ради. Згідно з ним, 289 випускників нагородять відзнакою «За високі досягнення у навчанні», а ще 34 учні отримають відзнаку «За досягнення у навчанні».

Спеціальні нагороди були засновані у 2025 році з метою заохочення школярів до високих результатів та відзначення випускників, які протягом навчання у старшій школі демонстрували наполегливість, відповідальність і ґрунтовні знання.

Відзнаку «За високі досягнення у навчанні» отримують випускники, які мають оцінки від 10 до 12 балів з усіх предметів навчального плану.

Натомість відзнакою «За досягнення у навчанні» нагороджують учнів, які також навчалися на високому рівні та мали оцінки 10–12 балів з більшості предметів, допускаючи не більше двох оцінок у 9 балів.

Урочисте вручення відзнак відбудеться наприкінці червня під час святкових заходів з нагоди завершення навчального року.


Мітки: , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська