Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Дві жіночі команди тернопільського «Інваспорту» вибороли «срібло» і «бронзу» чемпіонату України з пляжного волейболу U-21

Чемпіонат України з пляжного волейболу U-21 (чоловіки, жінки) серед спортсменів з порушеннями слуху впродовж трьох днів тривав у місті Києві (КП НВЦ УТОГ «Пуща-Водиця»). У змаганнях брали участь 9 чоловічих та 15 жіночих команд. Збірну Тернопільської області репрезентували дві жіночі команди в складі КМС Яцькова Софія/КМС Михальчук Марія (Тернопільська-1) та КМС Чубата Вікторія-Вероніка/КМС Антонюк Вікторія (Тернопільська-2). У підсумку наші спортсменки стали срібними і бронзовими призерками змагань: Яцькова Софія та Михальчук Марія із команди Тернопільська-1 вибороли срібні нагороди, а Чубата Вікторія Вероніка та Антонюк Вікторія (Тернопільська-2) – здобули бронзові медалі.

Готував дівчат до змагань тренер-викладач вищої категорії з волейболу ДЮСШІ «Інваспорт» Петро Ніколюк.