За минулий тиждень спеціалісти Держпродспоживслужби здійснили 923 моніторингових обстежень суб’єктів господарювання на території Тернопільської області та виявили порушення на 197 об’єктах.
«До порушників застосовували відповідні заходи реагування, зокрема: надали 139 приписів, рекомендацій та пропозицій щодо усунення порушень, склали 5 протоколів за ст. 42 КУпАП, та 16 протоколів спільно з представниками Національної поліції за ст. 44-3 ч.1, ст. 44-3 ч.2 КУпАП», – кажуть в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області.
Зокрема, обстежено: 130 закладів громадського харчування; 391 об’єкт продовольчої торгівлі – 17 протоколів; 218 об’єктів торгівлі непродовольчої групи товарів – 1 протокол; 184 інших закладів, в т.ч агропродовольчі ринки, ТРЦ, перукарні, навчальні заклади, АЗС, вокзали, аптеки тощо – 3 протоколи.
Під час перевірок та моніторингових обстежень спеціалісти Держпродспоживслужби нагадують працівникам, представникам та суб’єктам господарювання основні вимоги щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби та наголошують на необхідності виконання доручень Прем’єр-міністра України, вимог постанов Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України.
З початку року на території Тернопільщини спеціалісти Держпродспоживслужби перевірили на предмет дотримання карантинних вимог понад 20 тисяч об’єктів.
Виявлено 4071 порушень. Складено 932 адміністративні протоколи та надано 3957 приписів, пропозицій.
