На Тернопільщині, для потреб районних управлінь з експлуатації газового господарства, придбано нові службові автомобілі.
«Придбано 4 автомобілі FIAT DOBLO, а у переддень Нового 2022 року машини передано у користування районним газовим господарствам», – інформує пресслужба ПрАТ «Тернопільгаз».
Новий транспорт отримали Шумське, Гусятинське, Збаразьке управління та Заліщицька дільниця Борщівського управління з експлуатації газового господарства.
У «Тернопільгазі» кажуть, що діяльність підприємства суттєво залежить від наявного автотранспортного парку. Його оновлення вкрай необхідне, щоб якісно та своєчасно виконувати поставлені завдання для забезпечення надійного та безперебійного газопостачання.
«Дуже складно працювати на техніці, якій вже 20-30 років. Тому метою підприємства є оптимізація процесів та підвищення продуктивності праці персоналу», – пояснили в ПрАТ «Тернопільгаз».
