24 січня, під час засідання Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної ситуації надзвичайної ситуації природного характеру на території Тернопільської міської територіальної громади ввели нові карантинні обмеження.
з 22:00 години вечора до 7:00 години ранку у Тернополі заборонена робота закладів громадського харчування та перебування відвідувачів в закладах ресторанного господарства та громадського харчування. Також забороняється проводити розрахункові операції після 21:00 години, окрім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
З 24 січня тимчасово припинена робота дитячих ігрових кімнат.
Окрім цього, тимчасово ввели заборону на проведення масових зібрань, дискотек, святкових подій, за винятком випадків 100% вакцинації усіх учасників заходів. Заповненість приміщень не повинна перевищувати 50% від загальної кількості.
Контроль за дотриманням вищезазначених вимог покладений на організаторів заходів та керівників-адміністраторів.
Важливим є 100% вакцинація персоналу закладів громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення (крім товарів першої необхідності), які обслуговують населення з приймання відвідувачів.
