На Тернопільщині оголосили дні жалоби за військовим

У Лановецькій громаді оголосили дні жалоби за військовим Олегом Дрогобицьким. Про це повідомили на сторінці міської ради.
З метою вшанування пам’яті загиблого у російсько-українській війні стрільця-санітара 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону військової частини А4123 старшого солдата Дробоцького Олега Ігоровича у Лановецькій міській територіальній громаді 09-10 березня 2023 року оголошено Днями жалоби. – йдеться в дописі.
На знак скорботи за загиблим просять:
• забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності;
• вшанувати пам’ять загиблого військовослужбовця хвилиною мовчання;
• обмежити проведення розважальних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства.
Вічна пам’ять захиснику України.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська