В с. Іванківці Тернопільської громади запрацювала поліцейська станція

Для підвищення безпеки усіх мешканців Тернопільської міської територіальної громади, не лише на території міста, а й в інших населених пунктах, які увійшли до її складу, триває процес відкриття нових поліцейських станцій. Таке відділення поліції відкрили сьогодні, 9 червня, в с. Іванківці.

«Це додасть відчуття захищеності місцевим жителям, адже відтепер дільничні офіцери знаходитимуться ближче до мешканців та оперативно реагуватимуть на будь-які правопорушення, – зазначив міський голова Сергій Надал. – Для забезпечення захищеності мешканців та правопорядку на території Тернопільської громади, прийнято програму «Безпечне місто», в рамках якої щороку з місцевого бюджету передбачаються кошти на фінансування правоохоронних органів, проведення ремонтів, придбання необхідного обладнання, паливно-мастильних матеріалів, запчастин для авто тощо».

Нова поліцейська станція розміщена неподалік відділення поштового зв’язку та Центру надання адміністративних послуг, тож відтепер жителі с. Іванкцівці зможуть отримати цілий ряд послуг п.актично на одній локації.

До слова, ще дві поліцейські станції відкрилися сьогодні у м.Тернополі. Одна – на просп. Степана Бандери, 88, друга на просп. Злуки, 9.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська