Аграрії Тернопільщини отримали 32 млн. грн. за програмами фінансової підтримки АПК з державного бюджету

Аграрії Тернопільської області з початку року отримали  32 млн. грн. за програмами фінансової підтримки АПК з державного бюджету. Про це повідомили  департаменті агропромислового  розвитку облдержадміністрації.

«5  млн. грн. аграрії отримали за програмою часткової компенсації (25%) сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 130  50 підприємств  Тернопільської області закупили 99 одиниці техніки та обладнання до нього на загальну   суму 23,9 млн. гривень і Мінагрополітики України через банки відшкодовано. Ще 27 млн. грн.  – фінансова підтримка заходів в АПК, через механізм відшкодування відсоткової ставки по залученим кредитам комерційних банків згідно постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300   скористались 77 сільськогосподарських підприємств, і отримали компенсаційних виплат за фактично сплачені уповноваженому банку відсотки за користування кредитами з державного бюджету», – зазначив заступник директора департаменту агропромислового  розвитку облдержадміністрації Василь Кічак.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська