Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

“Агробізнес” поступився столичному “Динамо” з рахунком 3:0

21 квітня, на стадіоні Романа Шухевича у Тернополі відбуся півфінал кубка України з футболу між командами “Агробізнес”, місто Волочиськ, Хмельницької області та київським “Динамо”. Про це розповідає інтернет-видання “Тернополяни”.

Перед початком матчу, команди провели розминку. Згодом, прозвучав гімн України і рівно о 16-ій розпочався поєдинок.

На трибунах були присутні вболівальники обох команд, також на цей матч запросили учасників АТО, волонтерів та представників їх родин.  Гравці команди “Агробізнесу” виступали у жовто-чорній формі, натомість “динамівці” були у білій.

Перший тайм більшу частину гри, команди провели на частині поля команди “Агробізнес”.  Відтак на 44 хвилині гол у ворота “Агробізнесу” забив номер 17 “динамівець” Богдан Лєднєв.  На перерву команди пішли з рахунком 0:1 на користь “Динамо” Київ.  Під час незначної паузи на поле вийшли діти загиблих учасників АТО та волонтери і їм вручили атрибутику обох команд, а глядачі аплодували їм стоячи.

Другий тайм розпочався з атаки “динамівців”. Під час другого тайму, столичній команді вдалося забити ще два голи у ворота суперника. Цього разу відзначилися – номер 41 Артем Бєсєдін та номер 29 – Віталій Буяльський. З рахунком 0:3 завершився матч – півфінал кубка України між “Агробізнесом” з Волочиська і “Динамо” Київ.

Також, під час гри, у другому таймі було проведено шість замін – дві у “Агробізнес” та 4 у команді суперника.