Аматорські волейбольні команди змагатимуться у Кубку області серед чоловіків

Кубок Тернопільської області з волейболу серед чоловічих аматорських команд 2020 року проведуть на Тернопіллі. Організовують захід управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської ТО ВФСТ «Колос» та Федерація волейболу Тернопільської області. Зональні змагання заплановані на 28-29 листопада і відбуватимуться вони у Чорткові та Кременці. А чотири кращі команди зустрінуться у фіналі, який має пройти 19-20 грудня.

Попередня заявка від команд на участь в Кубку надсилається до 24 листопада 2020 року на адресу: 46001, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 51, ГО «Тернопільська ТО «ВФСТ «Колос» (тел. 097-133-28-00), e-mail: fst-kolos-te@ukr.net

Турнір проводиться задля популяризації волейболу серед населення Тернопільської області, залучення широких верств населення до занять спортом, підвищення рівня спортивної майстерності гравців, визначення найсильніших аматорських команд ОТГ, зміцнення дружніх стосунків між об’єднаними територіальними громадами Тернопільської області.

Докладно ознайомитися із положенням Кубку Тернопільської області з волейболу серед чоловічих аматорських команд 2020 року можна на сайті управління у розділі «Положення».


Джерело | управління фізичної культури та спорту ТОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська