Антимонопольний комітет не бачить порушення щодо вартості медичних масок у Тернополі

Порушень щодо встановлення цін в аптеках Тернополя антимонопольний комітет не зафіксував. Про це Суспільному повідомила начальниця відділу досліджень і розслідувань обласного відділення Антимонопольного комітету України Надія Чорномаз.

“Ми моніторимо основні, самі більші торгові мережі і основні, самі більші аптечні мережі. При виявленні ознак порушень будуть вжиті відповідні заходи. Що стосується аптек, суттєвого підвищення цін на ті препарати, які ми моніторимо, немає. У тих мережах, в яких ми моніторимо, масок немає. Якщо там десь якісь аптеки, не зрозуміло де, і продають такі маски, ну це не наші повноваження – дійти до кожної аптеки, ми все таки антимонопольний комітет, який має контролювати суб’єктів господарювання, які мають ринкову владу і можуть вплинути в загальному на ситуацію на ринку.”

24-го березня Тернопільська обласна прокуратура звернулася до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України – проконтролювати ціни на товари медичного призначення. У листі йшлося, щоб Антимонопольний комітет згідно зі статтею 7 Закону України “Про Антимонопольний комітет України” проконтролював дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час регулювання цін на вказані товари.


Мітки:

Джерело | Суспільне Тернопіль

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська