Автобус Тернопіль – Великі Бірки тепер їздить з центру міста

Приміські автобуси, що їздять за маршрутом Тернопіль – Великі Бірки – Костянтинівка, відтепер доїжджатимуть майже до залізничного вокзалу. Зазначають, що до вул. Шопена, але по факту – до вул. Вояків дивізії «Галичина».

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Великобірківської селищної ради.

“Шановні жителі Великобірківської громади, за клопотанням жителів громади та селищного голови, з понеділка 15.11.2021 року починає діяти новий погоджений автобусний маршрут Тернопіль – Великі Бірки – Костянтинівка.
З Тернополя маршрут починатиметься від вул. Шопена (за 100 м. від надземного переходу через залізничний вокзал, зі сторони ”старого парку”), далі зупинка ”збаразьке кільце”, навпроти магазину ”Хмельничанка”.

Маршрутним автобусам забороняється стояти і очікувати пасажирів в м.Тернопіль, тому зупинки будуть на вимогу і згідно наступного графіку (додається) та з дотриманням каратнинних обмежень. Кількість пасажирів у транспорті визначається кількістю сидячих місць.
Ціна проїзду залишається такою як була встановлена з 08.11.2021 року.
Усім жителям громади, бажаємо вдалого робочого тижня”, – йдеться в оголошенні.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська