Байковецька ОТГ оголосила конкурс на одну з керівних вакансій

Байковецька ОТГ оголосила конкурс на заміщення посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Байковецької сільської ради.

Вимоги до претендента: вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я, стаж роботи на керівних посадах не менше 3-х років стажу за основою спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі – 13 грудня.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 47711, вул. Січових Стрільців, буд. 43 (3 поверх, каб. №306). Телефон для довідок: (0352) 29-62-00.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: (0352)29-62-00, gromada@bsr1653.gov.ua.

До структура підприємства входять адміністративно-управлінський відділ, допоміжні підрозділи, у тому числі господарський відділ, 13 лікувально-профілактичних підрозділів (амбулаторії та фельдшерські пункти), пункт здоров’я с. Гаї-Гречинські.


Джерело | Байковецька ОТГ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська