Байковецька ОТГ оголосила конкурс на три керівні посади

Байковецька об’єднана територіальна громада (Тернопільський район) оголосила конкурс на заміщення трьох керівних вакантних посад в галузі культури.

Шукають претендентів на вакансії завідувача комунального закладу «Сільський клуб с. Дубівці», директора та художнього керівника комунального закладу «Будинок культури с. Лозова».

Загальні вимоги до кандидатів на посади директора та завідувача:  вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади художнього керівника комунального закладу «Будинок культури с. Лозова»: повна   або   базова   вища   освіта відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст  або  бакалавр)  та підвищення кваліфікації; стаж творчої роботи для спеціаліста – не менше 3 років; бакалавра – не менше 5 років.

Документи приймаються за адресою: вул. Січових Стрільців, буд. 43,      с. Байківці, Тернопільський район, Тернопільська область, 47711, кабінет     № 306, відділ юридичної та кадрової роботи Байковецької сільської ради, e-mail: gromada@bsr1653.gov.ua. Довідки за телефоном: 42 08 17.

 

о.р.


Джерело | Байковецька ОТГ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська