Безробітні з Тернопільщини можуть пройти безкоштовне навчання

Стартувало навчання на глобальній освітній платформі Coursera, яка пропонує користувачам в усьому світі безкоштовні онлайн-навчання від кращих університетів світу.

За першу добу 20 безробітних, які зареєстровані у Тернопільській обласній службі зайнятості, вже отримали доступ до курсів.
Coursera – це 3800 онлайн-курсів за 400 спеціалізаціями за напрямками: гуманітарні, природничі, соціальні, технічні науки та мистецтво, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології, іноземні мови, математика і логіка, здоров’я, особистий розвиток та ін.
Курси від 3 до 10 тижнів, містять відеолекції (щотижня по 15-20 хв), тести, обговорення на форумах. Студент читає рекомендовані статті, виконує домашні завдання, вчиться у зручний для себе час.
“Навчання на платформі безкоштовне. Але якщо слухач хоче отримати сертифікат за результатами навчання на обраному курсі, то за нього він має заплатити майже 40 доларів. Проте, зареєстровані безробітні можуть його отримати безкоштовно”, – розповів директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.
Аби отримати такий доступ, зареєстрованому безробітному потрібно звернутися до свого кар’єрного радника, вказати ім’я та електронну адресу, на яку прийде запрошення на навчання. Далі – перейти за посиланням, створити свій акаунт та обрати курс. Початок навчання для кожного індивідуально – з дня обрання курсу.
Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання має бути завершене до 31 грудня 2020 року.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська