Бібліотекарі з Тернопільщини підготували книжкове меню на вихідні

Працівники Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки підготували читацьке меню на вихідні.

Опублікували книжкову добірку у фейсбуці на сторінці спільноти Прочитай. Книгозбірня

Перша страва – українська художня література.
Коломійчук Богдан “Моцарт із Лемберга” – нова книжка Богдана Коломійчука, популярного сучасного автора-белетриста. Дія роману відбувається у першій половині XIX століття у Відні, Галичині та Баварії. Головний герой — молодший син геніального композитора Вольфганга Амадея Моцарта, Франц Ксавер. Попри успадкований талант, Франц не досяг батькової слави, але життя його було сповнене пристрасті, інтриг та пригод. А доля — тісно пов’язана зі Львовом, тодішнім Лембергом.

Друга страва – зарубіжна художня література.
Ерік – Емманюель Шмітт “Концерт пам’яті янгола” – кожна новела у збірці — це парадокс, пошук відповіді на непросте запитання: чи може людина змінитися? Чи існує «сіра зона» між добром і злом? Як бути, коли виходу начебто немає? Шмітт, як завжди, вправно жонглює словами і сенсами та вражає читачів бездоганною майстерністю створювати короткі форми прози.

На десерт –  “Твій стиль. Катажина Туск” – xому нема що вдягнути, якщо шафа тріщить по швах? Як добирати одяг, щоб не перетворитися на рабиню модних трендів, які часто змінюються? Як завжди мати неперевершений вигляд і витрачати на свій гардероб мінімум часу? На всі ці запитання та багато інших відповідає знаний експерт у світі гарного одягу та добрих манер, модна польська блогерка Катажина Туск.

“Якщо навіть бігцем переглянути цю книжку, то можна збагнути, що вона (своєю вишуканою естетикою та стриманим дизайном) є дуже стильною, і в її скромній привабливості — ключ до віднаходження твого власного стилю. Будь стильною! Будь як Кася Туск”, – радять бібліотекарі.

Смачного читання бажає вам і редакція “обласТі”.

Читати більше:

БІБЛІОТЕКА НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ОТРИМАЛА КНИЖКИ ВІД ВІДОМОГО ОУНІВЦЯ

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська