Біля Тернополя облаштовують пластовий центр (відео)

Він розрахований на 50 дітей. Тут проводитимуть таборування, пластові вишколи, тренінги та навчання для пластунів зі всієї області.

Про це розповіла директор «Тернопільського обласного пластового вишкільного центру Оксана Шамрик. Представники обласної влади, у свою чергу, розповіли, що «Пласт», зважаючи на обсяг роботи, який він проводить із молоддю, дійсно може розраховувати на додаткове фінансування.

“Ми вже облаштували територію, – розповідає директор центру Оксана Шамрик. – Навели лад ззовні будинку. Також працюємо усередині будівлі. Демонтували стару штукатурку, підлогу тощо. Усе вже зробили наново. Приміщення суттєво оновилося. Так, ми перебудували деякі кімнати, щоб у них можна було проводити семінари, табори. Але треба братися і за другий поверх.”

Роботи ще дуже багато. Першочергово у приміщенні треба замінити дах, адже він – у поганому стані. На першому поверсі треба облаштувати стяжку, покласти плитку.

На Тернопіллі незабаром діятиме спеціальна програма підтримки громадських організацій. Але на поміч із казни зможуть розраховувати саме ті, хто дійсно працює, наголосив заступник голови обласної держадміністрації Віктор Устенко.

Обласний пластовий центр

Тернопільський обласний пластовий центр – це приклад того, як громадська ініціатива може перевершити усі сподівання.За рік тут виконано колосальний обсяг робіт.Тому в області буде розроблено системну програму підтримки громадських організацій, які вже сьогодні демонструють неабиякі результати і роблять великий внесок в частині патріотичного виховання, розвитку громадського сектору, просвітницької роботи тощо.

Опубліковано Віктор Устенко Пʼятниця, 17 липня 2020 р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська