Борщівська міськрада шукає де придбати обладнання та засоби захисту для медиків

Борщівська міська рада шукає де придбати обладнання та засоби захисту для медиків.  Про це повідомили на своїй сторінці у фейсбуку.

У повідомленні йдеться, що до Борщівської міської ради з клопотанням про виділення додаткових коштів у розмірі 80,0 тис.грн. для потреб медичного закладу звернувся головний лікар КНП «Центру первинно медико-санітарної допомоги» Борщівської районної ради Василь Комар. У своєму зверненні головний лікар надав розрахунок орієнтовної потреби засобів індивідуального захисту, медикаментів та медичного обладнання для потреб діяльності закладу.


Звертаємось до усіх, хто може поінформувати де можна придбати вище перелічені засоби та обладнання для потреб Центру, за оптимальними цінами та у стислі терміни.

Нагадаємо, що станом на 08.00 год. 13.04.2020 р в інфекційному відділі КНП «Борщівська районна лікарня» на стаціонарному лікування перебуває дві особи хворих на COVID-19.


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська