Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Через негоду на Тернопільщині розгортають 43 пункти обігріву

На Тернопільщині ускладнюються погодні умови, відтак в області прийняли рішення про розгортання 43-ох пунктів обігріву.

“У нас в готовності знаходиться до розгортання 12 пунктів обігріву на базі наметів, а також є 4 мобільних пункти обігріву на базі автомобілів підвищеної прохідності з кунгами, де буде забезпечено обігрів людей з допомогою додаткового опалення. Крім того, на базі наших пожежно-рятувальних підрозділів розгорнуто 26 “Пунктів незламності”, де також люди можуть отримати допомогу в разі пониження температури, ускладнення інших погодних умов”, – розповів «Суспільному» начальник оперативно-координаційного центру Державної служби з надзвичайних ситуацій Віталій Осадчий.

Також додатковий “Пункт незламності” встановлять цього тижня у Тернополі у відповідь на звернення Тернопільської міської ради. Його розгорнуть на Театральному майдані. За інформацією надзвричайників, це буде модульний будиночок, який оснащений за всіма вимогами.

«Такий модульний будинок у Тернополі встановлюватимуть вперше. Людина може зайти і зігрітися там. Він буде обладнаний інтернетом, можна попити гарячий чай. Наші підрозділи будуть там нести службу”, – додає Віталій Осадчий.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська