Члени родин загиблих військовослужбовців на Тернопільщині почали отримувати державну допомогу до пенсійної виплати.

Члени родин загиблих військовослужбовців на Тернопільщині почали отримувати державну адресну допомогу до пенсійної виплати. Відповідне рішення прийнято Урядом, за ініціативи Президента України.
 «Допомога виплачуватиметься тим членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. В разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сім’ї, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї», – зазначив заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов.
 Також Постановою Кабінету Міністрів України передбачається призначити доплату 9 тис. членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.
 На Тернопільщині переглянути розмір пенсій для 85 членам родин загиблих військовослужбовців. Доплату до 7800 грн. встановлено для 27 осіб, а доплату до 6100 грн. встановлено для 58 осіб.
https://www.facebook.com/oda.te.gov.ua/videos/616453532399741

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська