Чому тернополяни, в домівках яких індивідуальне опалення, змушені платити великі суми і за загальне?

Тернополяни, які вже ознайомилися з рахунками на оплату комунальних послуг за грудень, були вражені, коли побачили суми за централізоване опалення і гарячу воду. Особливо ті, хто має індивідуальне опалення і вже й забув, що колись платив і за такі послуги, повідомляє “Галас”

Звичний нуль для власників індивідуального опалення в графах “централізоване опалення” і “гаряча вода” нині змінився на тризначні суми. Люди змушені доплачувати по 400-700 гривень на місяць (приблизно, по 10 грн за кожен метр загальної площі житла). Звісно, що обуренню тернополян немає меж. З чим же це пов’язано? Як пояснюють на сайті КП “ТМТКЕ”, справа в тому, що відтепер встановлюється порядок розподілу між співвласниками багатоквартирного будинку  обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг. Тобто, на хлопський розум, всі тернополяни тепер будуть змушені платити за опалення горищ, під’їздів, підвалів і т.д.

Порядок такого розподілу визначено:

У КП також просять звернути увагу, що відповідно до законодавства обсяг теплової енергії, витраченої на опалення місць загального користування (далі – МЗК) та допоміжних приміщень будівлі, а також на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання, розподіляється також на власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання.

Більшість тернополян і не знала про таке “нововведення”, а й навіть ті, хто знав, обурюються великим сумам такої оплати.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська