Чотири апарати штучної вентиляції легень отримала лікарня в Тернополі

Тернопільська міська рада продовжує забезпечити міські лікувальні установи апаратами штучної вентиляції легень (ШВЛ), які необхідні важкохворим пацієнтам із діагнозом COVID-19.

Зокрема, чотири нові апарати ШВЛ, які можуть використовувати як для інвазивної, так і для неінвазивної штучної вентиляції легень, були передані у лікарню №3.

Придбані вони за кошти міського бюджету.

«Дякую усім медикам за їхню роботу. Сьогодні вони на передовій у боротьбі з епідемією. Зазначу, що з міського бюджету виділено понад 60 млн. грн. на боротьбу з СOVID-19, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Ці гроші, перш за все, підуть на зарплати та премії  медикам, придбання необхідного обладнання та лікарських засобів. Також по 10 000 грн. премії, які передбачені міським бюджетом, лікарі отримують вже наприкінці цього місяця».

Зазначимо, апарати працюють від кисневої централізованої системи. Вони зручні  і легкі в роботі для лікаря – анестезіолога. Завдяки мобільності апарат можна транспортувати до ліжка пацієнта.


Мітки: , ,

Джерело | ТМР

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська