Чиновники Тернопільщини відзначають сьогодні своє професійне свято

Професійне свято 23 червня відзначають державні службовці Тернопільщини.

До цієї когорти належать громадянин України, які займають посаду державної служби в органі державної влади, іншому державному органі, його апараті  чи секретаріаті.

Всі вони одержують заробітну плату за рахунок коштів державного бюджету та здійснюють повноваження, безпосередньо пов’язані з виконанням завдань і функцій такого державного органу.

Право бути державним службовцем мають громадяни України, яким виповнилося 18 років, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, які вільно володіють державною мовою.

День державної служби – професійне свято в Україні. Відзначається щорічно 23 червня.

Свято встановлено в Україні «…зважаючи на роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН…» згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4 квітня 2003 року.

 

 

о.р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська