Центр олімпійської підготовки планують створити на Тернопільщині

У Тернопільській облдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови ТОДА Ігоря Гайдука з директором ,,Державного центру олімпійської підготовки з біатлону” В’ячеславом Деркачем.
Обговорили функціонування і фінансування спортивної бази у Підгородньому, яку передали у державну власність, що дозволило покращити роботу даного об’єкту.
Зараз там ведуться ремонтні роботи з оновлення спортивної бази. Регіональна Федерація біатлону закупила для спортсменів віком до 12 років 5 пневматичних гвинтівок.
Директор біатлонної спортивної бази Віктор Щур розповів, що в планах будівництво нового стрільбища європейського зразка, що дозволить проводити, навіть, міжнародні змагання.
У майбутньому “Державний центр олімпійської підготовки з біатлону” планує створити тут окремий центр олімпійської підготовки у Тернополі.
“Тернопільська обласна державна адміністрація прикладатиме максимум зусиль для досягнення поставлених цілей. Ми покладаємо великі надії на співпрацю із Федерацією біатлону України і з Міністерством молоді та спорту”, – зазначив Ігор Гайдук.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська