Центр розвитку бізнесу відкрили в Байковецькій ОТГ

Місцеві підприємці, громадські організації та молодь зможуть використовувати  новий простір у селі Шляхтинці для занять і зустрічей.  

«Ми дуже вдячні за підтримку в створенні такого центру. Адже молодь зможе використовувати коворкінг як простір для занять гуртків чи місцевих організацій. Також його будуть орендувати для роботи підприємці, а це – доходи до бюджету громади», – наголосив голова Байковецької об’єднаної громади Анатолій Кулик.

«Клуб в Україні впродовж десятків років був серцем українських сіл, місцем об’єднання мешканців громади. Ось такий багатофункціональний простір із сучасними технологіями ілюструє, яким ще має бути клуб у двадцять першому столітті. Це місце для зародження нових ідей», – зазначив керівник Програми USAID DOBRE Беррі Рід.

“Програма DOBRE закупила для центру ноутбуки, моноблоки, мультимедійну дошку та 3D-принтер, а також необхідне побутове обладнання і меблі на більше 670 тисяч гривень.  Зі свого боку громада відремонтувала приміщення, вклад громади – 741 тисяча гривень. Центри розвитку бізнесу створені та обладнані на запит мешканців у рамках компоненту місцевого економічного розвитку Програми USAID DOBRE”, – повідомив координатор комунікації  децентралізації в Західній Україні Українського кризового медіа-центру Михайло Цьомик.

Довідково: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Фото надав Михайло Цьомик.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська