Цьогорічну прощу до Зарваниці проведуть в онлайн-режимі

Цьогорічна Всеукраїнська проща до Зарваницького Марійського духовного Центру УГКЦ на Тернопільщині відбуватиметься  в онлайн-режимі.

«На жаль, цього року з огляду на карантинні заходи, що були запроваджені урядом, Всеукраїнська проща не може відбутися. Проте ми можемо духовно єднатися у молитві і провести прощу в особливий спосіб – он-лайн», – повідомили у пресслужбі Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Усіх вірних запрошують взяти участь у Божественній Літургії, яка транслюватиметься наживо в неділю 19 липня, о 9.00 год, з Марійського духовного центру у Зарваниці на медіа ресурсах УГКЦ «Живого телебачення», офіційній сторінці Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, офіційній сторінці Марійського духовного центру «Зарваниця», а також у мережі «Facebook».

«Єднаймося у молитві за мир в Україні, за всіх недужих, за медичних працівників та за ревні покликання до монашого й священичого стану. Нехай Пресвята Богородиця, що прославилася у Зарваницькій іконі, огортає всіх своїм материнським покровом!», – закликають в Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Нагадаємо, що традиційно щороку в липні відбувалася Всеукраїнська проща до Чудотворної ікони Зарваницької Богородиці.

Д речі, цього року виповнюється 25-ліття Всеукраїнської прощі до Зарваниці, на якій Блаженніший Патріарх Мирослав-Іван Любачівський здійснив акт посвяти українського народу під покров Пресвятої Богородиці, та 20-ліття освячення Собору Зарваницької Божої Матері.

Як повідомляла “ОбласТь”, на Тернопільщині відбулася піша проща матерів до Зарваниці.

 

о.р.


Джерело | Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська