Декілька районних судів Тернопільщини тимчасово призупиняють відправлення поштової кореспонденції

Борщівський, Гусятинський, Збразький, Лановецький, Підгаєцькийhttps://pg.te.court.gov.ua/sud1913/pres-centr/news/1012739/, Шумський райнні суди тимчасово призупиняють відправлення поштової кореспонденції.

Причина – «недостатнє фінансуванням та відсутність коштів для укладення договорів для закупівлі знаків поштової оплати та/або оплати послуг з пересилання поштової кореспонденції суду».

Отримати процесуальні документи, у тому числі виклики та повідомлення, можна електронною поштою (попередньо подавши заяву про такий спосіб отримання кореспонденції із зазначенням адреси своєї електронної пошти), з урахуванням обмежень та заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Отримати виклик та повідомлення про судове засідання можна також за допомогою sms-повідомлення. Для цього необхідно подати до суду Заяву на отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення, вказавши у ній номер мобільного телефону. Бланк заявки розміщений за посиланням.

У разі звернення до суду із клопотаннями, заявами громадян просять вказувати номери засобів телефонного зв’язку, а також адресу електронної пошти.

 

 

о.р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська