Депутатку та громадську діячку з Тернопільщини нагороджено медаллю

Депутатку Борщівської міської ради Світлану Соррентіно нагороджено відзнакою командувача об’єднаних сил «За звитягу та вірність».

Про це повідомили в обласній організації партії «Європейська солідарність», районний осередок якої очолює пані Світлана.

Нагороду жінка отримала за волонтерську діяльність на підтримку захисників України, а відтак за внесок у стримування російської агресії на сході.

У 2014 році активістка виявила громадянську, патріотичну позицію і почала координувати збір допомоги для воїнів. За ці роки здійснила десятки поїздок в зону АТО/ООС з гуманітарною місією».

«Для мене це дуже цінна нагорода. Чергову поїздку на схід ми  здійснили у лютому, були на лінії розмежування, відвідали наших військовослужбовців і передали необхідну допомогу, – каже п.Світлана.

На її думку, потрібно й далі займатися волонтерською діяльністю та допомагати бійцям, доки не завершиться війна на сході.

«Захищаємо соціальні права наших військовослужбовців, підтримуємо їхні сім’ї. Захищаємо армію, мову, віру. Ми на сторожі національних цінностей, ми на сторожі України», – наголошує Світлана Соррентіно.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська