Держархів Тернопільщини відновлює роботу читального залу в обмеженому режимі

Із 3 серпня державний архів Тернопільської області відновлює роботу читального залу в обмеженому режимі з дотриманням протиепідемічних вимог.

Відновлення роботи відбуватиметься за графіком:
Понеділок – четвер: 08.30-16.00
П’ятниця: 08.30-15.00
Обідня перерва 13.00 – 13.45

Запис до читального залу користувачів, видавання архівних документів здійснюється через приймання замовлень телекомунікаційними та електронними каналами зв’язку (тел.: 52-44-95; 25-39-70), е-mail: archive_te@arch.gov.ua

“До читального залу користувачі допускаються за попереднім записом та виключно у засобах індивідуального захисту (рукавички, респіратори або захисні маски). Захисні засоби категорично забороняється знімати протягом всього часу перебування в приміщенні”, – йдеться у повідомленні архіву.

Користувачі з власними технічними засобами повинні самостійно продезінфікувати їх антисептиками. Під час роботи всі повинні використовувати власні ручки та олівці.

“У разі виявлення у користувача ознак респіраторного вірусного захворювання, він не допускається до приміщення читального залу”, – констатує відомство.

Як повідомляла “обласТь”, НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ АРХІВІСТИ ЗНАЙШЛИ УНІКАЛЬНИЙ ДОКУМЕНТ

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська