Держпродспоживслужба оштрафувала одне із обслуговуючих підприємств Тернополя

Спеціалісти відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту споживачів провели планову перевірку Приватного Підприємства «Карпати-2010», за адресою : вул. Бережанська, 47, м. Тернопіль.

У ході перевірки встановили: на вхідних дверях в технічний підвал відсутня інформація про місце зберігання ключів; на люках виходу на покрівлю відсутній запис про знаходження ключів від них; у доступному для мешканців місці відсутня інформація про власника жилого будинку, виконавця послуг з його утримання, виконавця послуг з теплопостачання, виконавця послуг з водопостачання та водовідведення, виконавця послуг з газопостачання, виконавця послуг з електропостачання, державної пожежної охорони, відділу міліції, швидкої медичної допомоги, санітарно-епідеміологічної станції, аварійних служб житлового господарства, що забезпечують ліквідацію аварій у жилих будинках;                         відсутні таблички з указівкою номерів квартир.

Всі ці пункти порушують Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій. ПП «Карпати-2010» видали припис щодо усунення порушень вимог законодавства про захист прав споживачів.

За результатами перевірки відповідальну особу притягнули до адміністративної відповідальності, на приватне підприємство  наклали стягнення передбачене п.11 ст.23 «Про захист прав споживачів», – повідомляють на сайті Держпродспожив служби у Тернопільській області.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська