Держслужбовці одного з районів Тернопільщини оригінально відзначили професійне свято. ФОТО

Цікаву і корисну акцію з нагоди Дня державної служби провели 23 червня службовці Борщівської районної державної адміністрації.

«У цьому році в період, коли над нашими громадянами нависла небезпека коронавірусу, ми вирішили змінити формат свята. З метою збереження здоров’я свого та оточуючих, голова райдержадміністрації спільно з працівниками апарату райдержадміністрації організували акцію із озеленення території біля адміністративного будинку», – розповіли в РДА.

Працівники управління соціального захисту населення урізноманітнили новими  багаторічними насадженнями квітник біля управління.

Працівники фінансового управління поповнили колекцію троянд  біля адмінбудинку.

Працівники відділу освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту висадили мереживну доріжку з чорнобривців,

«Квіти, які ми посадили, радуватимуть не лише нас, а й інших людей. А той. хто прийде в установу зі своїми проблемами чи болем, просто помилується квітами і зрозуміє, що не все в світі погано, є багато гарного, позитивного і приємного», – вважають організатори акції припускаючи, що саме такий формат відзначення їхнього професійного свята стане з часом традиційним.

о.р.


Джерело | Борщівська РДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська