Для греко-католиків Тернопільщини висвятили нового священника

У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулися священичі свячення випускника Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого диякона Степана Кишенюка.

З цієї нагоди у малій базиліці Зарваницької  Матері Божої відбулася урочиста Архиєрейська Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

IMG 9198

У пастирському слові, з яким архієрей звернувся до вірних, наголосив на великому значенні священичого служіння, адже «Господь вибрав священика, щоб той займався Божими справами та інтересами на землі».

Архиєпископ вкотре попросив присутніх неустанно молитися за ревні, святі покликання у нашому народі до священичого стану.

Також митрополит Василій привітав ново висвяченого ієрея, побажав жертовно, в послуху  сповняти Божу волю та своїм служінням навернути до Небесного Батька багатьох Його дітей.


Джерело | Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська