Для лікування хворих на COVID-19 Тернопільський фтизіопульмонологічний медцентр отримав дороговартісне обладнання від благодійників

Нове життєвонеобхідне обладнання для допомоги пацієнтам з COVID-19 сьогодні отримав Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр.

В рамках благодійної ініціативи медобладнання придбала компанія Coca-Cola за підтримки Товариства Червоного Хреста України.

«Приємно, що сьогодні представники бізнесу допомагають медикам, органам державної влади та місцевого самоврядування у боротьбі з COVID-19. Ми дякуємо компанії Coca-Cola за надану медичну апаратуру і за підтримку медичної галузі краю, – зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Олег Валов. – Це єдиний заклад обласного рівня у якому надають допомогу хворим на COVID-19. Тому при потребі ми готові збільшити кількість ліжкомісць. Наразі працюємо у даному напрямку».

Зокрема, медичний центр отримав 2 монітори пацієнта PG S50, аналізатор електролітів Lab-Analyt – 910 Plus. Також невдовзі планують передати апарат штучної вентиляції легень Skan Respiro Plus.

«Така медична апаратура дуже потрібна нам. Аналізатор допоможе визначати насиченість кисню і вуглекислого газу в наших пацієнтів. Крім того ми отримали 2 монітори – це апаратура, яка слідкує за усіма основними функціональними показниками людини: частота серцевих скорочень, тиск, дихання», – зазначив головний лікар фтизіопульмонологічного центру Вадим Рудик.

На сьогодні у медичному закладі для допомоги хворим на COVID-19 функціонує 12 ліжкомісць. На лікуванні перебувають 10 пацієнтів.

«Наша компанія є частиною громади, тому завжди долучається до вирішення гострих проблем. З початку пандемії ми почали допомагати соціально-незахищеним верствам населення, а також опорним лікарням. За запитами Червоного Хреста України загалом передали для медичних закладів обладнання на суму близько 8 мільйонів гривень. Окрім цього компанія продовжує забезпечувати медзаклади і працівників своєю продукцією. Зокрема Тернопіль і Тернопільська область отримали більше 6 тисяч пляшок напоїв», – зазначив директор Рівненської філії Coca-Cola Володимир Костюк.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська