Для Тернопільщини важливі всі проекти, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем`янчук взяв участь  у селекторній нараді, яку провів заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря. Зокрема, під час заходу обговорили пропозиції щодо переліку проектів, які будуть подані на конкурс з відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку на 2021 рік.

«Для нас дуже важливі всі проекти, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду та регіонального розвитку  та в рамках програми «Велике будівництво». Тому ми докладемо максимум зусиль, щоб всі пропозиції було подано вчасно і враховано всі правки. У 2020 році ми реалізовуємо 34 проекти на суму 174, 8 млн. грн. І дуже сподіваємося, що наступного року вдасться зробити не менше», – констатував перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем`янчук.

«В час, коли українська економіка зіштовхується з серйозними викликами, які ми зможемо подолати тільки завдяки економічному зростанню в кожному окремому регіоні, дуже важливо, щоб не менше третини Державного фонду регіонального розвитку у наступному році в рамках прозорого конкурсу та з врахуванням індикативного розподілу коштів були орієнтовані в першу чергу на створення нових робочих місць та економічний розвиток областей в цілому», – зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

Нагадаємо, в планах на 2021 рік Мінрегіон визначив основні напрямки, які будуть реалізуватися в рамках Програми, – це розвиток мережі надання якісних публічних послуг, прискорення економічного зростання регіонів і територій та Туристичні магніти України. У Програмі Президента «Велике будівництво» на 2021 рік заплановано розвиток мережі надання якісних публічних послуг, в рамках якої будуть реалізовуватися проекти шкіл, садочків, стадіонів та об’єктів спортивної інфраструктури, центрів надання адміністративних послуг та центрів безпеки.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська